Trojsten ku 1.4.2024 mení svoj bankový účet. Viac informácií sa dozviete tu.

Aktivity Trojstenu

Akadémia Trojstenu

Akadémia Trojstenu

Akadémia Trojstenu je séria prednášok pre študentov stredných škôl, ktoré sa konajú v spolupráci s našou fakultou - Fakultou matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského. Prednášajúci (najmä) z našej fakulty si pripravia prednášky, v ktorých populárnym a pochopiteľným spôsobom priblížia zaujímavé oblasti zo svojich vedných disciplín.

Letné školy Trojstenu

Letné školy Trojstenu

Chceš sa posunúť míľovými krokmi vpred vo svete fyziky, matematiky či informatiky? Letná škola je výborný spôsob ako stráviť časť prázdnin s kamarátmi a popri tom sa naučiť veľa nového a užitočného. Okrem odborného programu na teba čaká aj organizovaný voľnočasový program.

Letný Tábor Trojstenu

Letný Tábor Trojstenu

Tábor, na ktorom sa naučíš niečo nové z matematiky, fyziky a informatiky, zažiješ kopec zábavy, netradičných športov, spoznáš nových kamarátov s podobnými záujmami a mnoho ďalšieho!

Súťaž v šifrovaní

Súťaž v šifrovaní

Šifra je logická hádanka alebo úloha, ktorá nemá známy postup riešenia. Podstatou vyriešenia šifry je objaviť tento postup, teda objaviť spôsob, akým je heslo ukryté. Súťaž je určená primárne pre stredoškolákov, ale zapojiť sa môže ktokoľvek.

Tímové súťaže Náboj

Tímové súťaže Náboj

Súťaže Náboj sú medzinárodné tímové súťaže v matematike a fyzike určené pre žiakov základných a stredných škôl. Počas súťaží žiaci riešia netradičné príklady, ktoré pomáhajú rozvíjať predstavivosť a logické myslenie. Ktorý tím vyrieši najviac príkladov počas súťaže?