Trojsten ku 1.4.2024 mení svoj bankový účet. Viac informácií sa dozviete tu.
Odporúčame túto stránku priebežne kontrolovať, budeme na nej zverejňovať oznamy.

Aktuálne

Programy LŠ

Programy jednotlivých častí Letnej školy nájdete tu:

Voľný čas

Bude sa konať podľa rozpisu každý deň od 16:00 - 16:30. Pre aktuálne informácie a diskusiu sa pridajte na discordový server letnej školy V prípade núdze môžete volať Dankovi (viď. kontakty).

Wifi

V priestoroch fakulty je dostupná wifi. Názov siete: LETNE TABORY Heslo: krasneleto24

Informovaný súhlas

Ak si ešte nemal/nemala 18 rokov, nezabudni na Letnú školu priniesť rodičom podpísaný informovaný súhlas, ktorý ti prišiel mailom, a nájdeš ho aj na tomto odkaze.

Obedy

Stravovanie na Letnej škole bude prebiehať v jedálni Faynfood na Matfyze. Lístok na obedové menu stojí 6€. Jedálny lístok na tretí týždeň. Lístky si bude možné vyzdvihnúť vždy v pondelok ráno vo vestibule, alebo u vedúcich v miestnosti T2 počas týždňa (miestnosť oproti prednáškovým miestnostiam).

V prípade, že ešte nemáš objednané a zaplatené obedové lístky, ale máš o obedy záujem, kontaktuj nás a vyriešime.

Informácie pre ubytovaných

Ubytovanie bude poskytovať ŠD Mladosť (mapa). Ak si sa prihlásil/-a na ubytovanie, e-mailom sme ti poslali informácie o platbe. Odubytovanie na konci je nutné ráno, ešte pred prednáškami. Bližšie informácie a kontakty sú dostupné v e-maili ohľadom ubytovania.

Kontakty

Odborný program Letnej školy

Koordinačný tím, voľnočasový program

Mail: letna.skola@trojsten.sk Tel č. na Danka: 0948 850 940 (Daniel Teplan)

Organizačné

Ubytovanie: Kontakty na jednotlivé týždne z mailu o ubytovaní alebo lukas.gaborik@trojsten.sk Platby, financie: adam.zahradnik@trojsten.sk